Дашівська селищна рада щиро вітає з Днем народження Дашівського селищного голову Сергія Тітаренка

Дата: 21.07.2023 08:14

Шановний Сергію Володимировичу!

Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, довголіття, професійних успіхів, життєвої наснаги, оптимізму, особистих досягнень, сімейного благополуччя, життєвих гараздів та добробуту! Вас, як компетентного та відповідального керівника, завжди відрізняють невичерпна енергія, цілеспрямованість та націленість на успіх.   Зичимо, щоб і надалі Ваша наполеглива праця була плідною і змістовною, розпочаті справи принесли вагомі внески у розвиток нашої громади, а успіхи йшли поряд з особистим щастям. І хай Вас завжди зігріває тепло людської подяки за добрі справи! Божого благословення Вам на добрі задуми і звершення. Миру, злагоди, добра та Перемоги!