Відбулася щотижнева робоча нарада

Дата: 24.07.2023 10:58

Сьогодні, 24 липня 2023 року, перший заступник Дашівського селищного голови Володимир Любаревич провів щотижневу робочу нараду  за участі секретаря селищної ради, керуючої справами виконавчого комітету, начальників управлінь та відділів селищної ради, керівників комунальних підприємств і установ громади.

З інформацією про роботу ЦНАПу Дашівської селищної ради  виступила Катерина Коробка, в.о. начальника. Вона повідомила про завершення моніторингу надання послуг за 6 місяців поточного року, підготовку звітів, підключення до Державного реєстру актів цивільного стану громадян. Загалом, за звітний період працівниками ЦНАПу Дашівської селищної ради  було надано 3 768 послуг, в тому числі у віддалених робочих місцях: с. Леухи – 279, с. Білки – 545.

У ході наради були також обговорені  питання стану укриттів освітніх,  дошкільних закладів та їх готовність до нового навчального року; ремонт теплотраси  лікарні; підготовка до чергового засідання виконавчого комітету.

Про підготовку благодійних акцій та заходів до Дня Української Державності проінформувала начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Долгова.

За наслідками наради дано ряд доручень керівникам структурних підрозділів та наголошено на термінах їх виконання.