Вітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка з Днем Української Державності

Дата: 28.07.2023 08:22

Шановні жителі Дашівської громади!

Щиро вітаю Вас з Днем Української Державності!

Це свято в Україні пов'язане з утвердженням понад тисячолітніх традицій українського державотворення, яке корінням сягає часів заснування міста Києва, столиці Київської Русі й сучасної України. Ми відзначаємо його сьогодні, 28 липня ― у день хрещення Київської Русі. І ніхто не зможе забрати у нас те, за що боролися і віками будували тисячі поколінь українців.  Сьогодні ми платимо надзвичайно високу ціну за нашу державність. За право жити. За право бути українцями. Боротьба триває. Збройні Сили України очищають святу українську землю від окупантів, на практиці доводять, що українці – народ-військо, нація-Герой. Таку націю не перемогти нікому.

Бажаю завжди вірити у свої сили, поважати один одного, любити країну, шанувати нашу історію, пам’ятати всіх, хто героїчно віддав своє життя за Україну та її майбутнє.

Нехай наближення нашої Перемоги впевнено сприяє подальшій розбудові державності, зміцненню почуття особистої відповідальності кожного за майбутнє країни та її народ!

Разом ми сильні! Слава Україні! Слава Героям України!

Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко