Щотижнева робоча нарада

Дата: 31.07.2023 14:03

31 липня 2023 року Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко провів щотижневу робочу нараду за участі першого заступника, секретаря селищної ради, начальників управлінь та відділів селищної ради, керівників комунальних підприємств і установ громади.

У ході наради селищний голова перевірив виконання попередніх доручень керівниками. Зосередив увагу на самих актуальних питаннях – завершення підготовки укриттів,  забезпечення паливом комунальних закладів;  підготовка закладів освіти до нового навчального року: поточні ремонти систем опалення, наявність генераторів для безперебійної роботи котелень в опалювальний період; благоустрій населених пунктів громади.

На нараді заслухано керівників комунальних підприємств щодо стану справ за напрямками діяльності, обговорені шляхи вирішення проблемних питань, визначено пріоритети на найближчий період та завдання на робочий тиждень.