30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата: 30.07.2023 11:48

30 липня Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Він був започаткований у 2013 році Генеральною Асамблеєю ОНН з метою підвищення рівня поінформованості громадян стосовно глобальної проблеми торгівлі людьми і привернення уваги до важкого становища жінок, чоловіків і дітей, які стали жертвами цього злочину, а також заохочення людей активно допомагати постраждалим та протидіяти торгівлі людьми.
   Торгівля людьми – це форма сучасного рабства та порушення прав людини, яка не втрачає своєї актуальності і у
XXI столітті для жодної країни світу.

На сьогодні  для українців, в умовах воєнного стану, ризик потрапляння в ситуацію торгівлі людьми як всередині країни, так і за її межами став ще більшим. Багато громадян переїхали із зони бойових дій в інші регіони або закордон та шукають нову роботу.

Громадяни, яким загрожує небезпека потрапити у ситуацію з торгівлею людьми мають право на допомогу!

Для отримання допомоги чи консультації можна звернутись за вказаними телефонами:

️ 15 47 – урядова «гаряча лінія» з питань протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

️ 0-800-500-202 – «гаряча лінія» Національної поліції України;

️ 527 або 0 800 505 501 – національна гаряча лінія з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів.