Відбулися засідання постійних комісій

Дата: 05.08.2023 08:50

У ході підготовки до засідання 32(позачергової) сесії 8 скликання  Дашівської селищної ради  відбулися засідання постійних комісій: з гуманітарних питань; з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва; питань комунальної власності, житлово-комунального господарства, благоустрою,  енергозбереження, транспорту, будівництва та архітектури;  з питань прав людини, законності, депутатської діяльності, етики та регламентуна яких розглянуто питання порядку денного сесії. У роботі комісій взяли участь Дашівський  селищний голова Сергій Тітаренко, перший заступник Володимир Любаревич, секретар селищної ради Світлана Войченко, начальники відділів, управлінь, комунальних підприємств.

Всі проекти рішень погоджені на засіданні постійних комісій. Члени комісій рекомендували питання порядку денного винести на розгляд пленарного засідання  32 сесії  Дашівської селищної ради, проведення якої заплановано на 07 серпня  2023 року.

З проектами рішень можна ознайомитись на сайті Дашівської селищної ради.