Оголошення про засідання виконавчого комітету Дашівської селищної ради 8 скликання

Дата: 15.08.2023 13:17

18 серпня 2023 року о 10.00 год. відбудеться позачергове засідання виконавчого комітету Дашівської селищної ради 8 скликання

Порядок денний

1. Про    затвердження     проєктно -  кошторисної документації  по об’єкту  «Капітальний ремонт частини      дорожнього      покриття     по     вул. Михайлівська     (від  буд. №10  до   буд. №67)  в смт Дашів  Гайсинського району    Вінницької  області (КОРИГУВАННЯ №2)»
  1. Про    затвердження     проєктно -  кошторисної документації  по об’єкту  «Капітальний ремонт відрізку дороги,  яка  зв’язує  вул. Центральна з вул. Івана Богуна  в  смт Дашів    Гайсинського району  Вінницької  області»