Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування та екології

Дата: 16.08.2023 17:50

16 серпня 2023 року голова комісії Володимир Салій  провів засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування та екології.

У засіданні взяли участь Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, перший заступник Володимир Любаревич, секретар селищної ради Світлана Войченко, начальник відділу земельних ресурсів Вероніка Фіяло.

Засідання комісії було конструктивним та продуктивним: детально розглянули 34 питання.

Члени комісії погодили проєкти рішень та запропонували винести всі питання на розгляд чергової сесії Дашівської селищної ради, проведення якої заплановано на 25 серпня 2023 року.