Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко 17.08.2023 року взяв участь у нараді Вінницької ОВА

Дата: 17.08.2023 08:23

Фото без опису

Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко 17 серпня 2023 року брав участь у нараді Вінницької ОВА, де обговорювали питання підготовки закладів освіти громад області до нового навчального року та отримав Wi-Fi роутери для навчальних закладів Дашівської територіальної громади, які забезпечуватимуть учням і вчителям доступ до мережі Інтернет в укриттях.

Передала роутери Перший заступник Начальника обласної військової адміністрації Наталя Заболотна, за дорученням Начальника ОВА Сергія Борзова, разом з народним депутатом України Іриною Борзовою.

Роутери марки «Nokia Beacon1» Вінниччина отримала від Міжнародної благодійної організації «ФОНД СХІДНА ЄВРОПА» в рамках проекту Мінцифри «Wi-Fi в укритті у школах» за сприяння Міністерства освіти і науки України.