Привітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка з Днем Збройних Сил України

Дата: 06.12.2023 09:31

Шановні військовослужбовці та ветерани військової служби!
Дорогі захисники та захисниці!
Щиросердно вітаю вас з Днем Збройних Сил України!
Українські військові – це справжня армія незламних та нескорених бійців, які демонструють мужність, звитягу, силу духу, волю та непохитне бажання перемогти.
На сьогодні військова справа придумана не тільки чоловікам, її опанували й представниці ніжної статі. Жінка на війні – сьогодні не новина. Тож цього дня привітання приймають й представниці жіноцтва, які вірно несуть службу по захисту України.
На жаль війна не буває без жертв, і серед наших земляків є  ті, хто віддав свої життя під час війни з окупантами, за мир на рідній землі. Пам’ять про них назавжди залишиться в серцях жителів Дашівської  громади. Висловлюю щирі співчуття рідним і близьким загиблих наших Героїв і низько схиляю голову перед їх родинами.
Щиро зичу всім нам найшвидшої перемоги, а нашим захисникам − козацької мужності, батьківської мудрості та незламної сили волі. Нехай кожна родина дочекається своїх Захисників та Захисниць!
Бажаю мирного неба над головою, єдності, благополуччя й добробуту вам та вашим родинам!
Слава Україні!
Слава Збройним Силам!