ЧЕРГОВІ АКТИ ВАНДАЛІЗМУ У ДАШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 19.12.2023 09:21

Останнім часом у Дашівській громаді почастішали випадки хуліганства. На минулому тижні було виявлено випадок пошкодження комунального майна, а саме: в смт Дашів зруйновано паркан біля приміщення колишньої поліції по вулиці Центральна та зафіксовані випадки хуліганських графічних розписів невідомими особами на парканах та тротуарах.

Виконавчим комітетом Дашівської селищної ради  підготовлено клопотання на ім’я  начальника Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області стосовно пошкодження паркану.

Звертаємось до жителів Дашівської громади з проханням не бути байдужими до дій вандалів. Якщо ви випадково стали свідками цієї події чи щось про це знаєте, переконливо просимо вас повідомити про це до поліції (Куманецький Сергій Петрович 0973415177)  чи до апарату Дашівської  селищної ради (тел. 3-22-50).