Дата: 19.12.2023 11:18

Головним управлінням Національної поліції у Вінницькій області оголошено конкурсний набір на 4 вакантні посади, з них:

- 2 слідчих

- 1 дізнавач

- 1 молодший інспектор відділення охорони адмінбудинків

Подання онлайн анкет та документів для участі у конкурсі триватиме

до 21 грудня 2023 року на посаду молодшого інспектора відділення охорони адмінбудинків

до 27 грудня 2023 року на посади слідчих та дізнавачів

Для участі у конкурсі майбутнім кандидатам в першу чергу необхідно заповнити онлайн - анкету, яка розміщена на інформаційному порталі відбору кадрів національної поліції України (https://nabir.np.gov.ua), де також можна отримати всю необхідну інформацію про оголошені вакансії, вимоги до кандидатів та етапи конкурсного відбору.

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертатися до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб.111.

Телефон для довідок : (0432)594-222, (067)430-52-67, (073)311-74-06, (095)280-22-20.

або в сектор кадрового забезпечення Гайсинського РУП ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Гайсин,вул. Волонтерів, 20, каб.20.

телефон для довідок: (098)202-88-58