Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки з водним об'єктом

Дата: 28.12.2023 10:47

Згідно рішення 34 сесії Дашівської селищної ради восьмого скликання  від 24.10.2023 року №1390 «Про проведення земельних торгів  земельної ділянки водного фонду в комплексі з розташованим на ній  водним об'єктом, що розташовані за межами с. Слободище» Дашівська селищна рада оголошує проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу права оренди даної земельної ділянки разом з водним об'єктом, площею 1,4566 га для рибогосподарських потреб Бажаючих запрошуємо до участі в торгах, які відбудуться 22.01.2024 року в системі  Prozoro.

З умовами проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки можна ознайомитись тут: