Дата: 20.03.2024 16:09

Згідно рішення 40 сесії Дашівської селищної ради восьмого скликання  від 01.03.2024 року №1588 «Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки, розташованої за межами с. Шабельня" Дашівська селищна рада оголошує проведення земельних торгів у формі аукціону щодо продажу права оренди на земельну ділянку, площею 1,9891 га,  яка розташована за межами с. Шабельня.

Бажаючих запрошуємо до участі в торгах, які відбудуться 23.04.2024 року в системі  Prozoro.

З умовами проведення земельних торгів з продажу права оренди земельної ділянки можна ознайомитись тут Рішення сесії