Шановні мешканці Дашівської громади!!!

Дата: 19.04.2024 13:55

Сьогодні ми, поліцейські офіцери громади, звертаємось до Вас з важливим закликом щодо охорони навколишнього природного середовища. Ми всі мешканці цієї громади і маємо відповідальність перед нашою землею та майбутнім поколінням, тому зобов’язані зберігати її незмінною та чистою. Природа наділила нашу землю унікальною красою та різноманіттям і ми маємо дбати про неї. Кожен з нас може зробити свій внесок у збережені природного середовища: не викидайте відходи у зелені зони, розділяйте сміття для подальшої переробки, не паліть стерню, допомагайте зберегти ліс та річки. Спільними зусиллями ми можемо зберегти наше природне надбання для майбутніх поколінь. Давайте діяти разом у напрямку збереження нашого довкілля та створення нашого майбутнього для всіх нас. Дякуємо Вам за розуміння. Разом ми сила.