З НАГОДИ ДНЯ ГЕРОЇВ У ДАШІВСЬКІЙ ГРОМАДІ ВІДБУЛОСЬ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ

Дата: 23.05.2024 11:05

Щороку 23 травня в Україні відзначається День Героїв України. Це нагода висловити свою щиру вдячність та пошану тим, хто поклав своє життя за свободу, тих, хто боровся і захищав Україну у всі часи.

Фото без описуСьогодні, 23 травня до Дня Героїв у Дашівській громаді відбулась урочиста церемонія покладання квітів до Алеї Пам’яті в смт Дашів.

У заході взяли участь представники Дашівської селищної ради, її виконавчого комітету, працівники культури та  громадськість.

Учасники заходу поклали квіти до банерів з портретами Героїв та хвилиною мовчання вшанували пам’ять усіх загиблих героїв, які загинули за світле майбутнє України, всім, хто боровся за волю України.

Фото без описуФото без описуФото без опису