Щасливі посмішки, квіти, сентименти … Сьогодні у ліцеях Дашівської громади пролунав останній дзвінок.

Дата: 31.05.2024 11:46

Для більшості учнів — це звістка про початок довгоочікуваного відпочинку. А для випускників – крок у доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний вибір.

Серед запрошених на святі були присутні  Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ольга Долгова, волонтер Алла Христич. Слова найщиріших побажань прозвучали від директора Дашівського ліцею  Світлани Резніченко.

На святі кращим учням було вручено відзнаки. Серед них – переможці селищних та обласних олімпіад, призери всеукраїнських олімпіад, інтелектуальних конкурсів та ін.

Зворушливим моментом для присутніх стало виконання танцю за участю випускників.

Дивлячись у щирі дитячі очі, сповнені добра, любові та віри в майбутнє, хочеться, щоб вони завжди були щасливими і жили у мирній Україні.

Зі святом дорогі учні, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Дякуємо ЗСУ за можливість проживати найважливіші моменти, працювати, розвиватися, допомагати!

Слава Україні!