Міжнародний день захисту дітей у Дашівській громаді

Дата: 01.06.2024 09:42

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей.

Діти – маленькі частинки великого щастя, ім’я якому – Життя! Діти – це диво, яке наповнює життя кожного дорослого щирою радістю і теплотою. Діти так потребують любові, турботи і батьківської ласки! Так хочеться, щоб кожне дитяче серце не було обділене цим маленьким щастям. У День Захисту Дітей  кожній дитині міцної сім’ї і всього необхідного для безтурботного дитинства. Нехай дитячі посмішки висвітлюють нашу планету, і кожен із маленьких мешканців нашої землі буде здоровим і щасливим.

Всміхається сонце привітно й ласкаво,
Цей день на планеті хай щастям сія.
Час радісно лине, змістовно й цікаво
Добробутом повниться кожна сім’я
Хай війни стихають від сміху дитини,
Душа очищається, серце співа,
А розум підносить крізь будні людину,
Порядність всю землю нехай обійма!

До Дня захисту дітей селищним головою, працівниками служби у справах дітей Дашівської селищної ради та фахівцем із соціальної роботи КУ «Центр надання соціальних послуг» відвідано сім’ї в яких виховуються діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які опинилися у складних життєвих обставинах.

До свята Дашівською селищною радою було закуплено подарункові набори, які отримали діти зазначених категорій