Сьогодні, 7 червня, – річниця з дня загибелі Захисника України, нашого земляка, Добровольського Юрія Петровича - жителя с. Іванівка.

Дата: 07.06.2024 16:39

Фото без опису

Герой віддав своє життя, захищаючи нашу землю від ворожої московської навали. Обірвалося життя справжнього патріота, надзвичайної і світлої людини, Воїна, який сумлінно виконував свій громадянський і військовий обов’язок, виявив стійкість і мужність у цій безжальній боротьбі.

Сьогодні представники селищної ради відвідали могилу та вшанували світлу пам’ять Героя.

Юрій був щирим, відкритим у спілкуванні, понад усе любив рідний край, українську землю. Він мріяв про Перемогу і наближав її з усіх сил. Саме таким він залишиться в нашій пам’яті.

Вічна пам’ять Героям!

Слава Україні! Слава українським Героям!