СП ТОВ "Райффайзен-Агро" повідомляє про внесення засобів захисту рослин на посівах соняшнику

Дата: 24.07.2024 13:56

Враховуючи норми чинного законодавства та лист Начальника обласної військової адміністрації від 24.04.23 р. №01.01.-51/3138 щодо використання агродронів під час проведення догляду за посівами сільськогосподарських культур, з метою погодження використання безпілотних повітряних суден, СП ТОВ "Райффайзен Агро" повідомляє про проведення наступних робіт.

Вид робіт: внесення засобів захисту рослин на посівах соняшнику.

Дата та час використання агродрону для проведення робіт: 24-26 липня 2024 року з 20:00 до 8:00 год.

Назва територіальної громади та території: Дашівська ТГ, Купчинецький старостинський округ, за межами села Яструбинці.

Контактна інформація власника дрона: Товариство з обмеженою відповідальністю "КЕАРФІЛД".

Контактна інформація підприємства де проводяться роботи: СП ТОВ «Райффайзен-Агро», директор Анікеєнко Володимир Миколайович, 067-870-71-11.

Відповідальна особа за проведення робіт: Гол. Агроном – Якуба Володимир Григорович, 097-747-07-67

Тип і марка агродрону: DJI AGRAS Т30.

Район застосування агродрону (відповідно Google-карти): 1) 49°04′18″ с. ш. 29°31′02″ в. д.

Найменування хімічних речовин: ацетоміприд, тебуконазол, мікробутаніл. Тіафанат-метил

Препарати що будуть використовуватися: Асістент максі, Артіс Плюс.