11 бригада імені Михайла Грушевського Національної гвардії України

Дата: 12.07.2024 09:45

Більше 300 знешкоджених окупантів за тиждень – лише двоє здалися в полон. Саме такі результати бойової роботи підрозділів оперативного призначення Національної гвардії за тиждень. Окрім ворожого особового складу нацгвардійці ефективно винищували і парк російської військової техніки, озброєння та спецобладнання.

💬 “На минулому тижні підрозділи оперативного призначення Національної гвардії вздовж всієї лінії зіткнення активно нищили окупантів, знижуючи їх бойовий потенціал. Взято в полон двох військовослужбовців армії рф. Підтверджено знешкодження 346 окупантів, з яких 142 – назавжди. Знищено три БМП, 5 ББМ, одну МТЛБ, 15 артилерійських систем, 16 антен РЕБ, 4 міномети”, – зазначив заступник директора департаменту планування застосування Головного управління НГУ полковник Микола Уршалович.

Заразом гвардійці знищили 56 одиниць автомобільної техніки, збили 58 БпЛА, спалили 55 ворожих бліндажів, 13 складів з БК та нанесли вогневе ураження по 52 місцях скупчення особового складу армії окупантів.