Привітання Дашівського селищного голови Сергія Тітаренка з Днем працівників освіти

Дата: 06.10.2024 16:02

Дорогі освітяни, щиро вітаю Вас з професійним святом– Днем працівників освіти. Дуже поважаю і шаную людей цієї величної професії. Ми довіряємо вам найцінніше: розум і серце наших дітей. Впевнений, що добро, посіяне учителем, примножується у майбутніх поколіннях і переростає у  мудрість цілого народу.
Ви навчається наших дітей не лише знанням, ви  виховуєте в них наполегливість у досягненні мети, передаєте їм свою мудрість, навчаєте бути патріотами своєї країни.

У цей святковий  день вітаю всіх працівників освіти громади, ветеранів педагогічної праці з професійним святом. Бажаю кожному із вас міцного здоров’я, успіхів у трудовій діяльності, миру та злагоди в родинах, любові та пошани ваших вихованців, і найголовніше -  найшвидшої Перемоги нашій Україні!

З Днем працівників освіти!