Дашівська громада прийняла участь у Міжнародній Конференції

Дата: 27.02.2018 16:09

27 лютого 2018 року в місті Вінниця проходила Міжнародна Конференція «Належне управління територіальних громад: досвід стратегічного планування країн Вишеградської четвірки для країн Східного партнерства» в рамках однойменного проекту. Проект реалізовував Єврорегіон «Дністер» на території Вінницької області (Україна) та Республіці Молдова за підтримки Міжнародного Вишеградського Фонду та Міністерства закордонних справ Королівства Нідерландів протягом 2017-2018гг. Партнерами проекту виступили 8 організацій.

Загальний бюджет проекту склав 95 325 Євро, з яких 85 703 Євро - фінансування Фонду і 9622 Євро - власний внесок.

Захід проходив в приміщенні обласної філармонії. Конференцію відвідали понад 200 осіб: представники партнерських організацій з країн Вишеграду, учасники проекту, представники влади, органів місцевого самоврядування, громадськості, міжнародних фондів, ЗМІ та бізнесу з України та Молдови і інші зацікавлених осіб.