10 Листопада, 2023 р., 13:40
З 13 по 19 листопада 2023 р. в Україні заплановано проведення ІІ етапу національного Тижня безпеки дорожнього руху, організаторам якого є МБФ «Допомоги постраждалим внаслідок ДТП».
09 Листопада, 2023 р., 16:09
03 Листопада, 2023 р., 11:35
Оподаткування гранту, наданого на користь фізичних осіб – підприємців міжнародним благодійним фондом Управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС у Вінницькій області інформує, що під час нарахування (отримання) доходів, отриманих у вигляді валютних цінностей або інших активів (вартість яких виражено в іноземній валюті або міжнародних розрахункових одиницях), такі доходи перераховуються у гривні за валютним курсом Національного банку України, що діє на момент нарахування (отримання) таких доходів (п. 164.4 ст. 164 Кодексу).