23 Червня, 2023 р., 15:12
У відповідь на звернення жителів с. Китайгород та Кам’яногірка щодо неприємного смороду в атмосферному повітрі повідомляємо наступне.
23 Червня, 2023 р., 09:46
          Програмою «Розвиток житлово-комунального господарства та благоустрою на території Дашівської селищної територіальної громади у 2022-2024 рр.»  передбачено придбання і встановлення дитячих майданчиків у громаді.
19 Червня, 2023 р., 10:51
Це свято об'єднує всіх, хто незважаючи на обставини, незважаючи на військові дії та небезпеку, продовжує виконувати свою повсякденну роботу. Фермери сьогодні працюють в екстримальній обстановці, інколи з останніх сил, інколи під обстрілами, інколи по замінованих полях, та все ж вони роблять свою справу. Це наше покликання, це наш фронт, це наш обов'язок - годувати наш український народ! Друзі і колеги, прийміть слова щирої  вдячності за вашу невтомну та нелегку працю. Зичимо  всім вам та вашим родинам стабільності і процвітання, при доброму здоров'ї, в мирі, любові і достатку та під чистим мирним небом! Перемога буде за нами! Все буде Україна!