27 Лютого, 2018 р., 13:39
Міжнародний фонд «Відродження» оголошує конкурс «Розвиток комунікації у об’єднаних територіальних громадах через використання інструментів місцевої демократії». Дедлайн - 20 липня 2017 р.
27 Лютого, 2018 р., 11:10
         Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 26 лютого 2018 року № 56 «Про п’ятнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» та рішення Конкурсної ради (протокол № 1 від 26 лютого 2018 р.) з 26 лютого 2018 року оголошено П’ЯТНАДЦЯТИЙ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС ПРОЕКТІВ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД (далі - Конкурс).
27 Лютого, 2018 р., 10:52
Сьогодні, 27 лютого 2018 року в приміщенні Вінницького регіонального Центру розвитку місцевого самоврядування відбувся семінар за темою "Онлайн - комунікація та промоція в ОТГ". На семінарі виступили: Директор Вінницького ВЦРМС Олег Левченко, радник  з комунікації Вінницького  ВЦРМС Людмила Васильєва, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікації з громадськістю Вінницької ОДА Альона Лавровська, радник з муніципальних послуг ВЦРМС Віталій Швець.
27 Лютого, 2018 р., 10:43
Барська та Дашівська (Барська міська рада, Дашівська селищна рада) громади отримали подяки за участь у проекті "Публічні консультації в бюджетному процесі", що виконується Громадянська мережа ОПОРА за фінансової підтримки British Embassy, Kyiv
26 Лютого, 2018 р., 16:39
Що відбувалося з місцевими бюджетами протягом 2017 року і які перспективи у 2018 – у дайджесті від експертів Групи з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International).
26 Лютого, 2018 р., 16:37
У Верховній Раді під номером 8051 зареєстровано розроблений Мінрегіоном і схвалений Урядом законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України».
26 Лютого, 2018 р., 08:24
Тобі від 6 до 17 років і ти власник Картки Юніора? Ти любиш вирішувати складні завдання? Хочеш стати головним фінансовим генієм країни?