19 Лютого, 2018 р., 15:09
З метою вшанування пам`яті козацького полковника Івана Богуна, 19.02.2018 р.до Дашівської громади завітали вихованці Київського військового ліцею ім.І.Богуна. Ліцеїсти відвідали пам'ятний знак - Дуб посаджений Іваном Богуном та Кальницьку ЗОШ - де свято бережуть та шанують козацькі традиції. Завершився візит покладанням квітів до погруддя Івана Богуна (с.Кальник).
16 Лютого, 2018 р., 11:16
Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 16 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання від 22.12.2017 року №322 «Про  розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської об’єднаної територіальної громади  на депозитному рахунку», Фінансове управління Дашівської селищної ради  оголошує  конкурс з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів спеціального та загального фондів  бюджету  Дашівської об’єднаної територіальної громади на депозитних рахунках у банках.
15 Лютого, 2018 р., 14:55
 З метою підвищення ефективності сільськогосподарського виробництва та покращення  доступу до фінансово-кредитних ресурсів команда проекту AgriAnalaytica  розробила  інноваційний онлайн продукт AgriAnalytica www.agrianalytica.com, який дає можливість аграрію швидко та легко  спланувати та оцінити ефективність власного бізнесу, обґрунтувати потребу у матеріальних та фінансових ресурсах, кваліфіковано підготувати Бізнес-план своєї діяльності як у форматі Укрдержфонду так і для банків.
15 Лютого, 2018 р., 13:35
15 лютого 2018 року у Дашівській ОТГ відбувся мітинг - реквієм з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ої річниці виведення військ з Афганістану.
14 Лютого, 2018 р., 15:15
Сьогодні о 14-00 в актовій залі Дашівської селищної ради за участі селищного голови Тітаренко Сергія Володимировича, директора КП "Житлокомунгосп" Дробахи Інни Миколаївни відбулось робоче засідання з представниками бізнесу Дашівської громади. Головними питаннями які розглядались та обговорювались були: питання благоустрою (  обговорювався Закон України "Про відходи", в частині організації роздільного збору сміття). Також обговорювались питання сплати обовязкових податків та зборів.
13 Лютого, 2018 р., 13:49
Сьогодні 13 лютого до Дашівської громади прибули представники сільських рад Тиврівського району, які виявили бажання обєднатись в нову ОТГ. Про кращі здобутки та свою роботу представникам Новоміської, Рахно-Полівської, Гришовецької, Строїнецької, Краснянської, Черемошненської, Бушинської, Уяринецької сільских рад Тиврівського району розповідав голова Дашівської ОТГ Тітаренко Сергій Володимирович.
24 Січня, 2018 р., 09:31
31 січня 2018 року о 10 - 00 год у сесійній залі Дашівської селищної ради відбудеться 17 сесія 8 скликання
12 Січня, 2018 р., 17:24
Відповідно до розпорядження голови Дашівської селищної ради 25 січня 2018 року о 15-00 в приміщенні Дашівського міського БК, відбудуться громадські слухання по Стратегічному плану розвитку Дашівської ОТГ