26 Лютого, 2018 р., 16:39
Що відбувалося з місцевими бюджетами протягом 2017 року і які перспективи у 2018 – у дайджесті від експертів Групи з фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні (за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та SKL International).
26 Лютого, 2018 р., 16:37
У Верховній Раді під номером 8051 зареєстровано розроблений Мінрегіоном і схвалений Урядом законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою України».
26 Лютого, 2018 р., 08:24
Тобі від 6 до 17 років і ти власник Картки Юніора? Ти любиш вирішувати складні завдання? Хочеш стати головним фінансовим генієм країни?
23 Лютого, 2018 р., 14:57
Відповідно до п.7. Порядку розміщення тимчасово вільних коштів місцевих бюджетів на вкладних (депозитних) рахунках у банках, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 6 від 12 січня 2011 року та рішення 16 сесії Дашівської селищної ради 8 скликання від 22.12.2017 року №322 «Про розміщення тимчасово вільних коштів бюджету Дашівської об’єднаної територіальної громади 2018 рік» , сьогодні, 23 лютого під головуванням начальника Фінансового управління Дашівської селищної ради  відбулось засідання конкурсної косімії з відбору банківських установ для розміщення тимчасово вільних коштів  бюджету Дашівської об’єднаної громади на депозитних рахунках у банках.
23 Лютого, 2018 р., 12:49
Сьогодні, в актовій залі Дашівської селищної ради відбулась колегія відділу освіти, культури, молоді та спорту. На розгляд було винесено 2 питання: перше - щодо аналізу функціонування закладів освіти, культури та спорту у 2017 році та напрмки діяльності у 2018 році; друге - впровадження інноваційних форм та методів діяльності закладів освіти і культури з метою підвищення іміджу Дашівської ОТГ.
20 Лютого, 2018 р., 14:39
Сьогодні, в актовій залі Дашівської селищної ради проводиться обговорення проекту "Публічні консультації в бюджетному процесі" що виконується Громадянська мережа ОПОРА за фінансової підтримки British Embassy, Kyiv