01 Листопада, 2022 р., 16:54
В період з 24 по 30 жовтня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 405 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події, у тому числі 27 злочинів мають ознаки кримінальних правопорушень, з них: 5 - крадіжки, 4  - нанесення тілесних ушкоджень, 3 - незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, 3 - порушення правил безпеки дорожнього руху, 2 - злочини у сфері обігу наркотичних засобів, 2 – шахрайства, 1 - незаконне поводження зі зброєю.
18 Жовтня, 2022 р., 10:32
В період з 10 по 16 жовтня 2022 року до Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів надійшло 455 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події, у тому числі 23 злочини мають ознаки кримінальних правопорушень, з них: 5 - нанесення тілесних ушкоджень, 4 - крадіжки, 3 – шахрайства, 3 - порушення правил безпеки дорожнього руху,1 - злочини у сфері обігу наркотичних засобів, 1 - підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів,
17 Жовтня, 2022 р., 09:45
Дашівська селищна рада Гайсинського району Вінницької області повідомляє, що 17-21 жовтня 2022 року у зв’язку з проведенням капітального ремонту Кальницького мосту в межах смуги відчуження автомобільної дороги Р-33 «Вінниця-Турбів-Гайсин-Балта-Велика Михайлівка – (М-16)» через річку Сіб на ділянці км. 88+082 буде повністю перекрита дана ділянка дороги з 07.00 год до 19.00 год. Об’їзд даної ділянки дороги легковим та пасажирським транспортом буде здійснюватися  через населений пункт с. Шабельня згідно схеми.